Що приготувати на сніданок

СкладністьСереднє

Загальний час40 хвилини

Порції3

Як подати гречку дитині

Приготування

Приготування

 • 1

  Пропоную вам відео з основними варіантами сніданків для дітей на кожен день.

 • 2

  ВАЖЛИВО: намагайтеся до їжі додавати або подавати на тарілці різні овочі та зелень. До страв можна додати горіхи, насіння, зелень, олію чи масло. Спробуйте різні варіанти.

 • 3

  Нижче відео приклади сніданку, також конструктор каш, який можна використовувати в приготуванні, особливо коли у вас мало часу. Смачного вам і вашим діткам!

  КОНСТРУКТОР КАШ

Використовуємо

Цікаве:

Цікаво:

Підписуйтеся: youtube  Познайомитися з нами:  Instagram

Всі рецепти підходять для дітей, якщо в раціон вже ввели складові. Які продукти та коли ми вводимо прописано на сайті. Якщо інформації про певний продукт ще не додано, з часом вона теж з’явиться.

В кожному рецепті, для вашої зручності прописані інгредієнти у вигляді посилань. Ці посилання ведуть на сторінку продукту, де є інформація щодо введення в прикорм. Коли вводити в прикорм та подача.

 

 • Чому корисно снідати? Сніданок – це крок до забезпечення нашого організму необхідною енергією на початку дня. Він допомагає активізувати обмін речовин, підвищити концентрацію. Регулярний сніданок також пов’язаний зі зниженням ризику виникнення надлишкової ваги та різних хронічних захворювань.Ідеальний сніданок має поєднувати білки, вуглеводи та здорові жири. Яйця, овес, фрукти, йогурт чудовий вибір. Овочеві омлети або авокадо та хлібці також можуть стати смачним та корисним варіантом.Щоб довго відчувати ситість, оберіть страви, багаті білком та волокнами. Яйця, гречка, овочі, вівсяна каша – це чудові джерела поживних речовин, які забезпечать вам енергією на довгий час.Вівсяна каша – відмінний вибір для сніданку. Вона багата волокнами, знижує рівень холестерину та надає довготривалу енергію. Додайте фрукти або горіхи для більшого смаку та поживності.