Морозиво з авокадо, грушею на кокосовому молоці

СкладністьЛегко

Загальний час15 хвилини

Порції2

Інгредієнти

Інгредієнти

 • 0,5 шт. авокадо
 • 1 шт. груша
 • 5 ст.л. кокосового молока
Морозиво в домашніх умовах, готуємо

Приготування

Приготування

 • 1

  Чи можна їсти морозиво коли болить горло?

  Можна споживати морозиво, коли болить горло. Холодне може тимчасово зменшити відчуття болю та подразнення в горлі, завдяки своєму ефекту що охолоджує. Крім того, морозиво може зменшити запалення і надати знеболюючий ефект.

  Однак важливо пам’ятати, що це лише тимчасове полегшення і не лікує саму причину болю в горлі.

 • 2

  Половину одного авокадо, одну грушу (найкраще солодку) та 5 столових ложок кокосового молока подрібнюю блендером.

 • 3

  Викладаю у формочки та заморожую не менше шести годин. Смачного!

 • 4

  Морозиво буде ледь солодке, тому при потребі окремо додавайте мед чи цукор.

Посилання:

Цікаве:

Цікаво:

Підписуйтеся: youtube  Познайомитися з нами:  Instagram

Всі рецепти підходять для дітей, якщо в раціон вже ввели складові. Які продукти та коли ми вводимо прописано на сайті. Якщо інформації про певний продукт ще не додано, з часом вона теж з’явиться.

В кожному рецепті, для вашої зручності прописані інгредієнти у вигляді посилань. Ці посилання ведуть на сторінку продукту, де є інформація щодо введення в прикорм. Коли вводити в прикорм та подача.

 

 • Які ще варіанти морозива можна приготувати з авокадо: один банан та половину авокадо, авокадо і склянка ягід, авокадо та ківі. Перебиваємо блендером до отримання однорідної маси. Заморозьте отриману суміш протягом 4-6 годин. Поради щодо зберігання: Для зберігання використовуйте контейнери, що мають герметичне ущільнення, щоб уникнути утворення кристалів льоду та зберегти свіжість морозива. Уникайте температурних перепадів: Зберігайте морозиво в глибокому морозильнику при стабільній температурі, щоб уникнути розмерзання та повторного заморожування. Не зберігайте занадто довго. Якщо морозиво зберігатиметься довше, ніж кілька місяців, може виникнути ризик втрати якості продукту.