Дитина не хоче їсти м’ясо, що робити?
В цій статті ми розберемося, чому дитина не їсть м’ясо та як діяти. Звісно, в усіх питаннях ми спочатку консультуємося з педіатром, адже проблеми зі здоров’ям впливають також на харчування. Рекомендую всі питання, щодо діток, також обговорювати з педіатром. Інстаграм педіатра.

Що запропонувати?
Доки дитина вчиться їсти м’ясо, або ви не вживаєте його запропонуйте такі альтернативи, як яйця, арахісове масло, сочевицю, горіхи, насіння та соєві продукти, тофу, боби. Подрібнені горіхи можна додавати в салати, десерти, випічку.
Чому дитина може відмовлятися від м’яса?
- Замало досвіду вживання таких продуктів. На певні продукти може знадобитися набагато більше часу ніж на інші, щоб їх полюбити. Можливо вашій дитині потрібно спробувати багато разів їжу.
- Не подобається певна консистенція. Можливо занадто сухе чи тверде і поки що, не бажає вживати саме в тому вигляді, що даєте.
- Негативний досвід, наприклад дитина похлинулася. Потрібно дати час, щоб замістити негативний досвід на позитивний.
- Батьки не дають приклад, не вживають разом з дитиною ту ж їжу.
- Є питання по здоров’ю чи самопочуттю дитини.
- В раціоні присутня інша смачна для дитини їжа, яка витісняє корисну їжу з харчування.
- Ви подаєте дитині, наприклад хліб та м’ясо і дитина просто обирає хліб.
👨👩👧👦❤️ Головне: з дітками завжди важливе терпіння!
❌ Заставляти дитину їсти ідея дуже погана, надалі це може привести до категоричної відмови, такі дії часто сприймаються дітьми як харчове насилля.
Що робити коли дитина не їсть м’ясо?
Обов’язково потрібно продовжувати пропонувати. Без тиску та власним прикладом теж. Якщо ви перестаєте ставити певну їжу на стіл, у дитини більше немає можливості її полюбити.
Очікування: варто працювати над своїми очікуваннями. Якщо ви ставите на стіл їжу та щось чекаєте, це чинить тиск на дитину. Наприклад, важливо не транслювати ваше невдоволення чи занепокоєння. Не варто розповідати, що ви старалися, готували, а дитина не їсть. Ми батьки, робимо щось для дітей, бо ми їх любимо та турбуємося про них. Навряд дитина буде щаслива, коли їсть, аби вам догодити, а не щиро цього бажає.
Тому, ми готуємо і ставимо їжу на стіл. Регулярно.
Якщо стаття була корисною, не забудьте поширити її на свою сторінку, щоб не загубити
Підписуйтеся в Instagram, YouTube та Facebook, щоб стежити за оновленнями.
Ваша думка важлива! Залишайте коментар.
Канелоні з фаршем
Що таке канелоні та як приготувати, чи потрібно їх попередньо відварити? 🥘 Приготування з м'ясом та сиром під соусом 🍝 корисні рецепти
РецептIryna
Ще рецепти
Високі сирники з манкою або борошном
Бананова запіканка
Млинець зі шпинатом